Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wiesław Kaczmarek - Dyrektor Muzeum
tel. 62 74-13-039
 dyrektor@dobrzyca-muzeum.pl



Sekretariat - rezerwacje, wynajem
Paulina Wojciechowska
tel. 62 74-13-039 wew. 21
 sekretariat@dobrzyca-muzeum.pl


Referent ds. kadr i płac
Małgorzata Łokietek
tel. 62 74-13-039 wew. 34

m.lokietek@dobrzyca-muzeum.pl



Główny Księgowy
Katarzyna Kaczor
tel. 62 74-13-039 wew. 23
 ksiegowosc@dobrzyca-muzeum.pl



Dział Historyczny
Stanisław Borowiak - kierownik
62 74-13-039 wew. 29
 s.borowiak@dobrzyca-muzeum.pl

Szymon Balcer
62 74-13-039 wew. 25
 sz.balcer@dobrzyca-muzeum.pl

Kazimierz Balcer
62 74-13-039 wew. 29

Marcin Bocheński
tel. 62 74-13-039 wew. 25
m.bochenski@dobrzyca-muzeum.pl



Sylwia Kuźnicka - edukacja
62 74-13-039 wew. 25
 s.kuznicka@dobrzyca-muzeum.pl

Kinga Jaroszewska - animator kultury, promocja
62 74-13-039 wew. 22
 k.jaroszewska@dobrzyca-muzeum.pl

Filip Fajfer - promocja
62 74-13-039 wew. 28
f.fajfer@dobrzyca-muzeum.pl



Dział obsługi obiektów
Andrzej Filipiak - kierownik
62 74-13-039 wew. 22
 administracja@dobrzyca-muzeum.pl

Rezerwacja grup
Joanna Pankowiak
62 74-13-039 wew. 27
 j.pankowiak@dobrzyca-muzeum.pl

Emilia Kierzkowska
62 74-13-039 wew. 27

e.kierzkowska@dobrzyca-muzeum.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy
Data utworzenia:2018-08-09
Data publikacji:2018-08-09
Osoba sporządzająca dokument:Marcin Bocheński
Osoba wprowadzająca dokument:Marcin Bocheński
Liczba odwiedzin:1198