Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wiesław Kaczmarek - Dyrektor Muzeum
tel. 62 74-13-039
 dyrektor@dobrzyca-muzeum.pl



Sekretariat - rezerwacje, wynajem
Karolina Bachorz
tel. 62 74-13-039 wew. 21
 sekretariat@dobrzyca-muzeum.pl



Główny Księgowy
Katarzyna Kaczor
tel. 62 74-13-039 wew. 23
 ksiegowosc@dobrzyca-muzeum.pl



Dział Historyczny
Stanisław Borowiak - kierownik
62 74-13-039 wew. 29
 s.borowiak@dobrzyca-muzeum.pl

Szymon Balcer
62 74-13-039 wew. 25
 sz.balcer@dobrzyca-muzeum.pl

Kazimierz Balcer
62 74-13-039 wew. 29

Sylwia Kuźnicka - edukacja
62 74-13-039 wew. 25
 s.kuznicka@dobrzyca-muzeum.pl

Kinga Jaroszewska - animator kultury, promocja
62 74-13-039 wew. 22
 k.jaroszewska@dobrzyca-muzeum.pl

dr Katarzyna Podczaska
62 74-13-039 wew. 28
 k.podczaska@dobrzyca-muzeum.pl

dr Marek Jaeger
tel. 62 74-13-039 wew. 33


Marcin Bocheński
tel. 62 74-13-039 wew. 25
m.bochenski@dobrzyca-muzeum.pl



Dział obsługi obiektów
Andrzej Filipiak - kierownik
62 74-13-039 wew. 22
 administracja@dobrzyca-muzeum.pl

Rezerwacja grup
Joanna Pankowiak
62 74-13-039 wew. 32
 j.pankowiak@dobrzyca-muzeum.pl

Ewa Rutkowska
62 74-13-039 wew. 32

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy
Data utworzenia:2018-08-09
Data publikacji:2018-08-09
Osoba sporządzająca dokument:Marcin Bocheński
Osoba wprowadzająca dokument:Marcin Bocheński
Liczba odwiedzin:514